Grono Pedagogiczne



Grono Pedagogiczne 2017/2018

 

Jana Cienciała
E-mail: j.cienciala@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Danuta Ćmiel
E-mail: d.cmiel@pzsjablunkov.cz
kierowniczka świetlicy szkolnej
Jana Ćmiel
E-mail: j.cmiel@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia,pedagog specjalny
Urszula Czudek
E-mail: u.czudek@pzsjablunkov.cz
dyrektor szkoły, nauczyciel II stopnia
Jiřina Czyžová
E-mail: j.czyzova@pzsjablunkov.cz
księgowa
Stanisław Feruga
E-mail: stanislavferuga@sosjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Renata Gąsiorowska
E-mail: r.gasiorowska@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Jan Gomola
E-mail: j.gomola@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Irena Gomola
E-mail: i.gomola@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Ludvika Heczková
E-mail: l.heczkova@pzsjablunkov.cz
sekretarka
Dorota Jachnicka
E-mail: dorotajachnicka@seznam.cz
świetlica szkolna
Izabela Jachnicka
E-mail: i.jachnicka@pzsjablunkov.cz
szkolny asystent
Katarzyna Kantor
E-mail: k.kantor@pzsjablunkov.cz
nauczyciel wychowania muzycznego
Anna Kluz
E-mail: a.kluz@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Renata Kohut
E-mail: r.kohut@pzsjablunkov.cz
nauczyciel I stopnia
Barbara Kotek
E-mail: b.kotek@pzsjablunkov.cz
nauczyciel I stopnia
Monika Lysek
E-mail: m.lysek@pzsjablunkov.cz
nauczyciel I stopnia
Beata Michalik
E-mail: b.michalik@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Danuta Niedoba
E-mail: d.niedoba@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Krystyna Ogrocka
E-mail: ogrockakrystyna@centrum.cz
nauczyciel II stopnia asystent pedagoga
Marie Pavlíčková
E-mail: m.pavlickova@pzsjablunkov.cz
pedagog specjalny, asystent pedagoga
Michaela Puczok
E-mail: m.puczok@pzsjablunkov.cz
urlop macierzyński
Michaela Raszková
E-mail: mraszka11@seznam.cz
nauczyciel II stopnia
Renata Staszowska
E-mail: r.staszowska@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Blanka Suszka-Szczuka
E-mail: b.suszka@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Zusana Świerczek
E-mail: z.swierczek@pzsjablunkov.cz
nauczyciel I stopnia
Witold Szczerbowski
E-mail: w.szczerbowski@pzsjablunkov.cz
psycholog szkolny
Urszula Szturc
E-mail: u.szturc@seznam.cz
nauczyciel I stopień
Jana Tacina
E-mail: j.tacina@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Gražyna Wiszczor
E-mail: g.wiszczor@pzsjablunkov.cz
wicedyrektor, nauczyciel II stopnia
Halina Wolna
E-mail: h.wolna@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Marcela Szotkowska
E-mail: m.szotkowska@pzsjablunkov.cz
nauczyciel II stopnia
Lucyna Sikora
E-mail: l.sikora@pzsjablunkov.cz
nauczyciel I stopnia
ul. Školní 438 739 91 Jablunkov tel: +420 558357 885, +420 731 475 469 e-mail: pzs@jablunkov.cz 3703771