EU peníze školám



1.4 OPERAČNÍHO PROGRAMU VZDĚLÁVÁNÍ
PRO KONKURENCESCHOPNOST 

EU peníze školám

ZŠ vytváří v rámci projektu EU peníze školám výukové materiály a digitalní učební materiály, které jsou na požádání dostupné  pro všechny pedagogy ČR.


I/2  Inovace  a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti

Výukové materiály:

Předmět: Polský jazyk,ročník: 1.,autor: Michaela Puczok,kontakt: m.puczok@pzsjablunkov.cz

Předmět: Zeměpis, ročník: 6-9.,autor: Danuta Niedobová, kontakt: d.niedoba@pzsjablunkov.cz

Předmět: Polský jazyk, ročník: 6-9.,autor: Anna Kluzová, kontakt: a.kluz@pzsjablunkov.cz

Předmět: Prvouka, ročník: 1-2.,autor: Michaela Puczok, kontakt: m.puczok@pzsjablunkov.cz


III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Digitální učební materály:

Předmět: Matematika, ročník: 6-9.,autor: Jan Rusz, kontakt: j.rusz@pzsjablunkov.cz

Předmět: Informatika, ročník: 6-9.,autor: Jan Rusz, kontakt: j.rusz@pzsjablunkov.cz

Předmět: Polský jazyk, ročník: 4-9.,autor: Renata Gąsiorowska, kontakt: r.gąsiorowska@pzsjablunkov.cz

Předmět: Polský  jazyk, ročník: 2-3.,autor: Barbara Kotková, kontakt: b.kotek@pzsjablunkov.cz

Předmět: Polský jazyk, ročník: 3-4.,autor: Zusana Świerczková, kontakt: z.swierczek@pzsjablunkov.cz

Předmět: Anglický jazyk, Ruský jazyk, ročník: 6-9.,autor: Danuta Niedobová, kontakt: d.niedoba@pzsjablunkov.cz

Předmět: Chemie, ročník: 6-9.,autor: Grażyna Wiszczor, kontakt: g.wiszczor@pzsjablunkov.cz

Předmět: Prvouka, ročník: 2-3.,autor: Barbara Kotková, kontakt: b.kotek@pzsjablunkov.cz

Předmět: Matematika, ročník: 1-2.,autor: Michaela Puczok, kontakt: m.puczok@pzsjablunkov.cz

Předmět: Polský jazyk, ročník: 5-9.,autor: Monika Słowiaczek Bojarska, kontakt: m.puczok@pzsjablunkov.cz

Předmět: Občanská výchova, ročník: 6-9.,autor: Irena Gomolová, kontakt: i.gomola@pzsjablunkov.cz

Předmět: Dějepis, ročník: 6-9.,autor: Renata Staszowska, kontakt: r.staszowska@pzsjablunkov.cz

Předmět: Hudební výchova, ročník: 6-9.,autor: Monika Lysková, kontakt: m.łysek@pzsjablunkov.cz

Předmět: Anglický jazyk, ročník: 4-9.,autor: Lucyna Sikora, kontakt: l.sikora@pzsjablunkov.cz

Předmět: Polský jazyk, Český jazyk, ročník: 6-9.,autor: Marcela Szotkowska, kontakt: m.szotkowska@pzsjablunkov.cz

Předmět: Výtvarná výchova, ročník: 6-9.,autor: Blanka Suszka Szczuka, kontakt: b.suszka@pzsjablunkov.cz

Předmět: Prvouka, ročník: 1-2.,autor: Lucie Gubała, kontakt: lucka.l@volny.cz

Šablona IV/2

Innovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické dovednosti

 

Předmět: Matematika, ročník: 6-9.,autor: Halina Wolna, kontakt: h.wolna@pzsjablunkov.cz

Předmět: Matematika, ročník: 3-4.,autor: Zusana Świerczková, kontakt: z.swierczek@pzsjablunkov.cz

Předmět: Matematika, ročník: 6-9.,autor: Jana Tacinová, kontakt: j.tacina@pzsjablunkov.cz

Předmět: Matematika, ročník: 6-9.,autor: Urszula Szturc, kontakt: u.szturc@pzsjablunkov.cz

Šablona V/2

Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd

Předmět: Přírodopis, Fyzika, ročník: 6-9.,autor: Jana Tacinová, kontakt: j.tacina@pzsjablunkov.cz

Předmět: Prvouka, ročník: 2-3.,autor: Barbara Kotková, kontakt: b.kotek@pzsjablunkov.cz

Předmět: Prvouka, Vlastivěda,  ročník: 1,5.,autor: Urszula Szturc, kontakt: u.szturc@pzsjablunkov.cz

Předmět: Zeměpis, Fyzika, ročník: 6-9.,autor: Jan Gomola, kontakt: j.gomola@pzsjablunkov.cz

ul. Školní 438 739 91 Jablunkov tel: +420 558357 885, +420 731 475 469 e-mail: pzs@jablunkov.cz 3565954