Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza z Polskim Językiem Nauczania w Jabłonkowie

Aktualności

23. 5. 2022

Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole

W czwartek uczniowie piątej klasy przywitali w naszej szkole swoich rówieśników ze wszystkich okolicznych małoklasówek. Starali się jak najlepiej zaprezentować swoją szkołę. Zamieniając się w przewodników, oprowadzali ich po wszystkich zakamarkach szkoły. Na swej drodze zatrzymali się w klasopracowni chemicznej, gdzie pani Janka Tacina pokazała im proste sztuczki chemiczne. Zaglądnęli też do pracowni plastycznej, rysując pod czujnym okiem pani Blanki Suszki-Szczuki na płóciennej torbie piękne jabłka. Nie mogło zabraknąć ulubionych zajęć w klasopracowni ICT, które pokierowały panie od informatyki i robotyki. Razem z paniami Michaelą Puczok i Kasią Jaworską każdy mógł sobie wydrukować i zabrać na pamiątkę wspólne zdjęcie. Dopołudniowe zajęcia w naszej szkole zakończyły emocjonujące współzawodnictwa na pomysłowym torze przeszkód zbudowanym przez pana Gomolę. Dla wszystkich było to bardzo udane dopołudnie.
 
GALERIE Dzień Otwartych Drzwi

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ ...


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z tego serwisu, wpisz swój e-mail:     

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza z Polskim Językiem Nauczania w Jabłonkowie

 ul. Szkolna 438

739 91 Jabłonków

tel: +420 558 357 885, +420 731 475 469

e-mail: pzs@pzsjablunkov.cz

IČO: 70 64 00 76

ISDS: ebpmmtj

RED_IZO: 650016351

Numer konta: 1687231319/0800