Rozkład kółek

1.stopień

 Nazwa

 Uczący

Klasa  

 Dzień

 Godzina

 Klub książkomaniaka  Renata Gąsiorowska  1A  środa   12.00 - 12.45
 Klub książkomaniaka  Renata Gąsiorowska  1B  poniedziałek  12.45 - 13.30
 Z angielskim na ty  Urszula Szturc  1A  poniedziałek  12.00 - 12.45
 Z angielskim na ty  Beata Michalik  1B  poniedziałek  12.45 - 13.30
 Z angielskim na ty  Lucyna Sikora  2  poniedziałek  12.45 - 13.30
 Zabawy matematyczne  Renata Kohut  5  poniedziałek  11.55 - 13.40
 Ćwiczenia matematyczne  Zusanna Świerczek  4  poniedziałek  11.35 - 12.20
 Mały Edison  Janina Tacina  4-5  poniedziałek  13.45 - 14.30
 Chór szkolny  Monika Łysek  1-3  środy  12.55 - 13.40
 Chór szkolny  Monika Łysek  4-5  środa  13.45 - 14.30
 Ceramika  Barbara Kotek  3-5    
 Zajęcia artystyczne  Blanka Suszka-Szczuka  1-5  poniedziałek  13.45 - 14.30
 Religia  Roman Wojas   1  wtorek  12.00 - 12.45
 Religia  Roman Wojas  2  poniedziałek  12.00 - 12.45
 Religia  Roman Wojas  3A  poniedziałek  12.55 - 13.40
 Religia  Roman Wojas  3B  wtorek  12.55 - 13.40
 Religia  Roman Wojas  4  wtorek  13.45 - 14.30
 Religia  Roman Wojas  5  piątek  12.55 - 13.40
 HPN  Jan Gomola  2-3  piątek  13.45 - 14.30
 HPN  Jan Gomola  4-5  czwartek  14.30 - 15.15

2.stopień


Nazwa

 Uczący

 Klasa

 Dzień

 Czas

 Gazetka szkolna  Renata Gąsiorowska  6-9    
 Kółko języka polskiego  Grażyna Wiszczor  9    
 Kółko języka polskiego  Renata Gąsiorowska  9    
 Ćwiczenia matematyczne  Halina Wolna  8  czwartek  7.00 - 7.45
 Ćwiczenia matematyczne  Jana Cienciała  8  czwartek  7.00 - 7.45
 Ćwiczenia matematyczne  Halina Wolna  9  piątek  7.00 - 7.45
 Ćwiczenia matematyczne  Jana Cienciała  9  piątek  7.00 - 7.45
 Ćwiczenia matematyczne  Janina Tacina  8  czwartek  7.00 - 7.45
 Bezwzrokowe pisanie  Michaela Puczok  6AB  środa  12.55 - 13.40
 Bezwzokowe pisanie  Michaela Puczok  7AB  środa  13.45 - 14.30
 Drukarka 3D  Stanisław Feruga  7-9  piątek  14.30 - 15.15
 Cuda przyrody  Janina Tacina  6-8  środa   7.00 - 7.45
 Chór szkolny  Kataryna Kantor  6-9  poniedziałek  13.45 - 14.30
 Zajęcia artystyczne  Blanka Suszka-Szczuka  8-9    
 Programowanie  Wojciech Morcinek  6-9  środa  14.30 - 15.15
 Gry sportowe  Jan Gomola  6-7  poniedziałek  7.00 - 7.45
 Gry sportowe  Jan Gomola  8-9  piątek  7.00 - 7.45
 Gry zespołowe  Irena Gomola  7-9  wtorek  7.00 - 7.45
 Samorząd Uczniowski  Irena Gomola      
 Religia  Grzegorz Oziębłowski  6  czwartek  13.45 - 14.30
 Religia  Grzegorz Oziębłowski  7  piątek  13.45 - 14.30
 Religia  Grzegorz Oziębłowski  8  środa  7.00 - 7.45
 Religia  Grzegorz Oziębłowski  9  poniedziałek  7.00 - 7.45


Kalendarz

PoWtŚrCzPtSoN
   
1
3
4
10
11
17
18
25
30
  

Szkoła podstawowa im. H. Sienkiewicza z polskim językiem nauczania w Jabłonkowie

 ul. Szkolna 438,

739 91 Jabłonkow

tel: +420 558357 885, +420 731 475 469

e-mail: pzs@jablunkov.cz