Nauczyciele kontakty

Dyrekcja

Urszula Czudek
Tel.: 9876543
E-mail: u.czudek@pzsjablunkov.cz

Dyrektor szkoły

Grazyna Wiszczor
E-mail: g.wiszczor@pzsjablunkov.cz

wicedyrektor, nauczyciel II stopnia

Grono pedagogiczne

Jana Cienciała
E-mail: j.cienciala@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Danuta Ćmiel
E-mail: d.cmiel@pzsjablunkov.cz

kierowniczka świetlicy szkolnej

Jana Ćmiel
E-mail: j.cmiel@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia,pedagog specjalny

Renata Gąsiorowska
E-mail: r.gasiorowska@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Irena Gomola
E-mail: i.gomola@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Jan Gomola
E-mail: j.gomola@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Ludvika Heczková
E-mail: l.heczkova@pzsjablunkov.cz

sekretarka

Izabela Jachnicka
E-mail: i.jachnicka@pzsjablunkov.cz

szkolny asystent

Katarzyna Kantor
E-mail: k.kantor@pzsjablunkov.cz

nauczyciel wychowania muzycznego

Anna Kluz
E-mail: a.kluz@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Renata Kohut
E-mail: r.kohut@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

Barbara Kotek
E-mail: b.kotek@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

Monika Lysek
E-mail: m.lysek@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

Beata Michalik
E-mail: b.michalik@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Danuta Niedoba
E-mail: d.niedoba@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Krystyna Ogrocka
E-mail: ogrockakrystyna@centrum.cz

nauczyciel II stopnia

asystent pedagoga

Marie Pavlíčková
E-mail: m.pavlickova@pzsjablunkov.cz

pedagog specjalny, asystent pedagoga

Michaela Puczok
E-mail: m.puczok@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

koordynator ICT

koordynator SPN

Lucyna Sikora
E-mail: l.sikora@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

Renata Staszowska
E-mail: r.staszowska@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Blanka Suszka-Szczuka
E-mail: b.suszka@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Zusana Swierczkova
E-mail: z.swierczek@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

Witold Szczerbowski
E-mail: w.szczerbowski@pzsjablunkov.cz

psycholog szkolny

Marcela Szotkowska
E-mail: m.szotkowska@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Urszula Szturc
E-mail: u.szturc@pzsjablunkov.cz

nauczyciel I stopnia

Jana Tacina
E-mail: j.tacina@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Halina Wolna
E-mail: h.wolna@pzsjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Stanisław Feruga
E-mail: stanislav.feruga@sosjablunkov.cz

nauczyciel II stopnia

Jakub Raszka
E-mail: j.raszka@pzsjablunkov.cz

Szkolny asystent

Kalendarz

PoWtŚrCzPtSoN
   
1
3
4
10
11
17
18
25
30
  

Szkoła podstawowa im. H. Sienkiewicza z polskim językiem nauczania w Jabłonkowie

 ul. Szkolna 438,

739 91 Jabłonkow

tel: +420 558357 885, +420 731 475 469

e-mail: pzs@jablunkov.cz