Nauczyciele kontakty

Dyrekcja

Urszula Czudek
Tel.: +420 602 967 769
E-mail: u.czudek@pzsjablunkov.cz

Dyrektor szkoły

Grazyna Wiszczor
Tel.: +420 733 280 703
E-mail: g.wiszczor@pzsjablunkov.cz

wicedyrektor, nauczyciel 2. stopnia

Grono pedagogiczne

Jana Cienciała
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: j.cienciala@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

Danuta Ćmiel
E-mail: d.cmiel@pzsjablunkov.cz

kierowniczka świetlicy szkolnej

Jana Ćmiel
E-mail: j.cmiel@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

wychowwca klasy 5

Renata Gąsiorowska
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: r.gasiorowska@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2.  stopnia

wychowawca klasy 7B

Irena Gomola
Tel.: +420558 357 885
E-mail: i.gomola@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

metodyk ds. uzależnień 

Jan Gomola
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: j.gomola@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

Ludvika Heczková
E-mail: l.heczkova@pzsjablunkov.cz

sekretarka

Izabela Jachnicka
E-mail: i.jachnicka@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

 wychowawca klasy 1B

Katarzyna Kantor
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: k.kantor@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

wychowawca klasy 6B

Anna Kluz
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: a.kluz@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

wychowawca klasy 8B

Renata Kohut
E-mail: r.kohut@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

 wychowawca klasy 2

Barbara Kotek
E-mail: b.kotek@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

 wychowawca klasy 3A

Monika Lysek
E-mail: m.lysek@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

wychowawca klasy 3B

Beata Michalik
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: b.michalik@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

wychowawca klasy 6A

Danuta Niedoba
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: d.niedoba@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

wychowawca klasy 9A

Krystyna Ogrocka
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: ogrockakrystyna@centrum.cz

nauczyciel 2. stopnia

wychowawca klasy 7A

Marie Pavlíčková
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: m.pavlickova@pzsjablunkov.cz

pedagog specjalny, asystent pedagoga

Michaela Puczok
Tel.: +420 737 634 037
E-mail: m.puczok@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

koordynator ICT

koordynator SPN

Lucyna Sikora
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: l.sikora@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

wychowawca klasy 9B

Renata Staszowska
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: r.staszowska@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

Blanka Suszka-Szczuka
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: b.suszka@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

Zusana Swierczkova
E-mail: z.swierczek@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

wychowawca klasy 4

Witold Szczerbowski
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: witold.s@seznam.cz

psycholog szkolny

Marcela Szotkowska
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: m.szotkowska@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

wychowawca klasy 8A

Urszula Szturc
E-mail: u.szturc@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 1. stopnia

wychowawca klasy 1A

Jana Tacina
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: j.tacina@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

Halina Wolna
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: h.wolna@pzsjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

doradca ds. wyboru zawodu

Stanisław Feruga
E-mail: stanislav.feruga@sosjablunkov.cz

nauczyciel 2. stopnia

Jakub Raszka
Tel.: +420 558 357 885
E-mail: j.raszka@pzsjablunkov.cz

Szkolny asystent

Kalendarz

PoWtŚrCzPtSoN
 
5
6
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
28
29
   

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza z Polskim Językiem Nauczania w Jabłonkowie

 ul. Szkolna 438

739 91 Jabłonków

tel: +420 558 357 885, +420 731 475 469

e-mail: pzs@jablunkov.cz

IČO: 70 64 00 76

ISDS: ebpmmtj

RED_IZO: 650016351

Numer konta: 1687231319/0800